antet

Regio UE GR MDRAP focsani fonduri-ue

    Туризм пропонує економічні фактори »і соціально-культурного середовища, можливості для регіонального та місцевого економічного зростання. Шляхом використання природної і культурної спадщини, в результаті цих можливостей, створюються нові робочі місця. Культурний туризм може запропонувати можливість широкого асортименту товарів і послуг, придбаних туристами та туристичними компаніями.

Загальна мета проекту є створення Національного центру з інформації та розвитку туризму (CNIPT) в місті Фокшань, щоб збільшити кількість туристів і просування місцевого туризму. Загальна мета цього проекту полягає в збільшенні числа туристів, що відвідують локальності / регіон, в результаті поліпшення видимості регіону та доступності більшого числа відвідувачів на сучасних інформаційних інструментів і сприяння, що проводяться в рамках проекту, таких як: сучасний інформаційний центр, найму та навчання персоналу спеціалізованих в наданні туристичних інформаційні послуги, презентацію конкретних рекламних матеріалів (карти, листівки, компакт-диски і т.д.), і створення інноваційних комп'ютерних програм. Збільшення числа туристів буде безпосередньо сприяти множенню і диверсифікації прямих і супутніх послуг, пропонованих в регіоні (турагентів, agrotouristic пенсій, споруд, транспорту, розміщення, обслуговування громадського харчування, торгівлі, фінансових послуг, гідів, письмовий та усний переклад послуги, товари повсякденного попиту, вироби ручної роботи, квитки в музеї і т.д.) з негайним вступом в силу на створення нових підприємств, нових робочих місць і на доходи співробітників в суміжних галузях і, таким чином, загальну якість життя жителів площа буде значно збільшити.
      Конкретні цілі:
Оснащення Національний центр інформації та розвитку туризму, для того, щоб відповідати вимогам сучасного інформаційного центру.
Створення веб-сайту і бази даних туризму.
Створення інтерактивних додатків для смартфонів, яка дозволить для швидкого поширення інформації про різних туристичних визначних пам'яток і сприятиме корисну інформацію про проживання та харчування можливостей, на транспортні засоби і т.д.
 
      Інформаційний центр з розвитку туризму і здійснюється в рамках проекту буде являти собою реальну підтримку і важливий орієнтир для всіх туристів, що прибувають в Вранча. Конкретні заходи сприятимуть досягненню конкретних цілей, пов'язаних з оснащенням центр з обладнанням, об'єктів і рекламних матеріалів, (у тому числі сторінки в інтернеті), а також найму двох осіб у межах обсягу цієї мети.
      Оцінка потенційного туризму Вранча, потенціал визнаний як вдома і за кордоном, буде досягнуто за рахунок створення і використання центр. Протягом декількох магазинів приватне сувенір і кілька карт і брошур, які можуть бути придбані з бібліотек, що існують у деяких містах, крім, туристи не мають іншої можливості дізнатися, ідентифікувати і локалізувати туристичні пам'ятки, які графстві запропонувати відвідувачам. Інформаційний центр нашого муніципалітету будуть оснащені мультимедійним кімнаті, де туристи зможуть проконсультуватися і отримати безкоштовні путівники, карти і брошури, зможуть отримати доступ в Інтернет через InfoPoint існуючих на вході, або вони будуть мати можливість дивитися інформаційні фільми, зроблені в рамках проекту. Туристи і відвідувачі Центру зможуть, а придбати справжні традиційні продукти, створені місцевими майстрами і ремісниками, представлені на невеликому стенді, так що можна взяти додому шматочок чарівності і новизни цих місць.
      Інформаційний центр по туризму (ТІЦ), пропонуючи інформаційні послуги, як у використовуваної професійного персоналу і якістю і різноманітністю матеріалів, доступних для всіх, ми вважаємо, що ми будемо сприяти, в середньостроковій перспективі і довгостроковій перспективі, просуванню іміджу Румунії всередині країни і на міжнародному рівні.
      ТИЦ Focşani буде інтегруватися в національну мережу NCIT надаючи туристичну інформацію загального та місцевого значення шляхом доступу до веб-сторінки, створений для цієї мети, включаючи заохочення місцевих подій, готелів і гостьових будинків в області, ремісничих магазинів, туристичних агентств і інші підприємства, які займаються у сфері туризму та супутніх послуг. Цілі проекту значною мірою сприяти досягненню конкретних цілей пріоритетного напрямку і призведе до розвитку національного центру з інформації та просуванню туризму в Фокшан.