antet

Regio UE GR MDRAP focsani fonduri-ue

    Туризм є соціальне і економічне явище в постійній експансії, породжений людської потреби в знаннях, відпочинку і фізичного та психологічного відновлення цивілізації, що живе в стресових умовах, але з більшою доходів для більшості населення.

      

У 2010 році у світі було зареєстровано більше 940 000 000 доларів туристів, прибуток від туризму генерується по всьому світу близько 950 000 000 000 доларів.
      Для розвитку багатьох національних економік, туризм являє собою важливий стратегічний варіант через його позитивних економічних, соціальних і культурних наслідків. У відповідь на заклопотаність у сучасній цивілізації, туризм розвивається під його впливу, його динаміка вступу в загальний процес розвитку. Для багатьох країн світу, туризм став одним з найважливіших, процвітаючих і прибуткових галузей економіки. Румунія має важливі ресурси для залучення туристів.
Наш проект необхідно і виправдано тим, що в даний час, в регіоні Південно-Східної розвитку, туристичний потенціал не представленої в систематичному сучасної і легко отримати доступ до форми. Отже, необхідно знати поточний стан цілей культурного туризму. Просування туризму та надання корисної інформації про туризм має важливе значення на розвиток галузі. В рамках цього проекту, просування туризму та інформації здійснюватиметься Національним центром з інформації та розвитку туризму, через веб-сайт і його інтерактивне додаток для смартфонів, але і за допомогою брошур, сприяючих важливі пам'ятки туризму.
      Проект також відповідає на необхідність структурування інформації про ці туристичних продуктів та їх презентації в привабливому вигляді, тобто, шляхом створення і поширення ілюстрованих рекламної продукції, щоб служити інтересам туризму споживачів, але і в цифровому вигляді для більш широке поширення інформації.
      Мета цього проекту полягає в поширенні місцевої та регіональної культури і цінностей історичної спадщини на місцевому та національному. Це відповідає потребам пізнання історичних та культурних традицій і зробити більшу частину свого різноманітності, що стосується історичних регіонів Румунії.
      Додана вартість проекту в тому, що вона забезпечить на додаток до обов'язкових компонентів реалізувати Національний центр інформації та розвитку туризму і інтерактивне додаток для смартфонів, які будуть пропонувати корисну інформацію для туристів момент вони відвідують певні пам'ятки.