antet

Regio UE GR MDRAP focsani fonduri-ue

Цей проект являє собою постійне мета мерії муніципалітету Focşani щоб залучити велику кількість туристів в регіоні і забезпечити високу якість туристичних послуг. Румунія є країною Європейського Союзу з найбільшою кількістю людей, що живуть в сільському господарстві, тобто більш ніж на 30% від активного населення країни.

Ця ситуація має бути змінена, оскільки продуктивність у сільськогосподарському секторі інших країн ЄС зробить продукти румунських фермерів неконкурентоспроможними, таким чином, вони будуть змушені шукати інші способи прожитку. У регіоні Південно-Східної число людей, що працюють у сільському господарстві ще більше, близько 40% економічно активного населення області. Розвиток туризму може представляти можливість для створення нових робочих місць і для підвищення економічної конкурентоспроможності муніципального освіти, без великих інвестицій.
       Муніципалітет Focşani було цікаво, враховуючи її географічне положення, щоб сприяти розвитку туризму. Цей проект є частиною більш широкої ініціативи міста з розвитку туристичного центру з кількома можливостями залучення туристів. Мерія розробила декілька туристичних стежок в околицях міста і зумів завершити стратегії місцевого розвитку, в якій туризм є найважливішою пріоритет.